Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Pijany kierowca wjechał w przystanek autobusowy

  Ponad 1,5 promila alkoholu wykazało badanie kierowcy, który wjechał w przystanek autobusowy na którym stała babcia z wnuczką. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Kilka chwil później został zatrzymany przez cieszyńskich stróżów prawa. Babcia z wnuczką doznały ciężkich obrażeń ciała.

 2. Harmonogram Turnieju BRD w 2017 r.

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie organizują kolejne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 3. Sprawdź swoje punkty karne

  Jesteś kierowcą? Chcesz sprawdzić, ile masz punktów karnych? Możesz zapytać o nie w każdej jednostce policji lub — za pomocą usługi sytemu CEPiK2.0 — uzyskać dostęp do aktualnych danych z ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Sprawdź, jak to zrobić.

 4. Zaginął 20-letni mieszkaniec Wilamowic

  Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

 5. Rekordowy poziom poczucia bezpieczeństwa

  Jak wynika z najnowszego badania opinii publicznej przeprowadzonego przez CBOS 89 procent badanych uważa Polskę za kraj, w którym żyje się bezpiecznie, zaś 95 procent badanych uważa swoją okolicę za bezpieczną. W stosunku do ostatniego badania aż o 9 procent wzrósł odsetek badanych, którzy uważają, że Polska jest bezpiecznym krajem. Niewątpliwie to również zasługa m. in. coraz skuteczniejszych działań podejmowanych przez Policję.

 6. Znamy triumfatorów Okręgowego Turnieju BRD

  Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kończycach Wielkich okazali się bezkonkurencyjni w Okręgowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który został rozegrany w Mazańcowicach. Triumfatorzy będą reprezentować bielski okręg w eliminacjach wojewódzkich.

 7. Finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w powiecie cieszyńskim

  Sprawdzian z obsługi codziennej pojazdu, udzielania pierwszej pomocy, czy jazda sprawnościowa z „talerzem stewarta” – to tylko niektóre konkurencje, z jakimi musieli zmierzyć się uczestnicy Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W Międzyświeciu odbyły się powiatowe eliminacje turnieju, które zorganizowali policjanci cieszyńskiej drogówki.

 8. Cieszyńscy mundurowi na podium policyjnych mistrzostw w siatkówce

  Cieszyńscy policjanci zajęli III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięło udział 17 drużyn reprezentujących jednostki terenowe Policji województwa śląskiego oraz CBŚP Zarząd w Katowicach i Szkołę Policji w Katowicach.

 9. Dzielnicowi w przedszkolu

  Dzielnicowi odwiedzili wychowanków przedszkola nr 2 w Cieszynie na ul. Trzanowskiego. Policjanci rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie w domu i na ulicy. Dzieci otrzymały również odblaski i kolorowanki.

 10. Turniej BRD w powiecie cieszyńskim

  Policjanci z cieszyńskiej drogówki przeprowadzili eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. Podczas konkursu wyłoniono dwie drużyny, które przeszły do finału turnieju okręgowego. W tym roku zmagania uczestników turnieju odbyły się w Gimnazjum w Kończycach Wielkich.