Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
"Policjant, który mi pomógł"
Nie reagujesz
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Drogówka Facebook
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Ponad 13 litrów oddanej krwi! Dziękujemy za wsparcie!

  Wczoraj na cieszyńskim rynku odbyła się akcja krwiodawstwa, zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi cieszyńskiej policji. Uczestniczyli w niej nie tylko stróże prawa, ale także przedstawiciele innych służb mundurowych z Cieszyna. Jak zwykle w takich akcjach, można było również liczyć na pomoc mundurowych z cieszyńskiego zakładu karnego i funkcjonariuszy straży pożarnej.

 2. Mundurowi "Wspólnie dla Jasia" na stulecie Policji

  Dobiegła końca „Wyprawa dla Jasia”, która swój finał miała wczoraj w Ustroniu. Charytatywną wyprawę, w którą wyruszyli tyscy policjanci, aby przemierzyć Główny Szlak Beskidów wsparli nie tylko cieszyńscy policjanci, ale też funkcjonariusze Służby Więziennej, Straży Granicznej, policjanci z Katowic, Bielska Białej oraz SOP. Wyprawa organizowana była z myślą o tym, by uczcić stulecie powstania Policji oraz pomóc 6-letniemu synkowi jednego z mundurowych z tyskiej komendy.

 3. Akcja cieszyńskiego klubu HDK- razem możemy więcej!

  Klub Honorowych Dawców Krwi cieszyńskiego garnizonu Policji w Cieszynie zaprasza KAŻDEGO do udziału w akcji oddawania krwi w dniu 13 maja 2019 r. na cieszyńskim Rynku. Akcja kierowana jest oczywiście do wszystkich, nie tylko przedstawicieli służb mundurowych, ale każdego zainteresowanego .

 4. Dziś na Rynku w Cieszynie oddajemy krew- razem możemy więcej!

  Klub Honorowych Dawców Krwi cieszyńskiego garnizonu Policji w Cieszynie zaprasza dziś KAŻDEGO do udziału w akcji oddawania krwi na cieszyńskim Rynku. Akcja kierowana jest oczywiście do wszystkich, nie tylko przedstawicieli służb mundurowych, ale każdego zainteresowanego .

 5. Policjanci osłodzili dzieciom niepogodę

  Policyjny Klub Honorowego Dawcy Krwi, wśród których jest wielu honorowych krwiodawców, w myśl hasła "Słodko jest się dzielić" postanowił osłodzić życie wychowankom Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Ustroniu Nierodzimiu. Dziś po południu w imieniu Klubu HDK słodycze za wcześniej oddaną krew przekazał dzieciom asp.Tomasz Pocha.

 6. Chcesz sprawdzić czy zdasz testy do Policji? Odwiedź nas 5 i 12 czerwca

  Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w Policji. 5 i 12 czerwca br. w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji, wszystkie chętne osoby będą mogły poznać wymagania stawiane kandydatom, zmierzyć się z testem sprawności fizycznej oraz poznać, jak w praktyce wygląda rozmowa kwalifikacyjna do służby w naszej formacji. Zapraszamy!

 7. Zapraszamy na III Nadolziańskie Senioralia

  Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie, Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Miasto Cieszyn serdecznie zapraszają na III Nadolziańskie Senioralia, które odbędą się 18 maja w Domu Narodowym.

 8. Podsumowanie debaty społecznej w Skoczowie

  Wczoraj w Skoczowie w Komisariacie Policji w Skoczowie odbyła się debata ewaluacyjna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Jej uczestnicy wspólnie omawiali zagadnienia związane z bezpieczeństwem w mieście. Podczas debaty policjanci zaprezentowali „Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa”, aplikację „Moja komenda” oraz omówili program „Dzielnicowy bliżej nas” oraz przybliżyli kampanię „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

 9. TRUCK & BUS – ogólnopolskie działania policyjne

  Dziś w całym kraju prowadzone są ogólnopolskie działania Truck&Bus, które mają na celu ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy.

 10. Profilaktycznie o dopalaczach i narkotykach

  Jak działają narkotyki i dopalacze? Jak rozpoznać osobę, która je zażywa? Co się dzieje po zażyciu środków odurzających i psychotropowych? O tym wszystkim rozmawiał z młodzieżą profilaktyk z cieszyńskiej komendy asp.szt. Tomasz Pszczółka z uczniami oraz ich opiekunami w Szkole Podstawowej w Cieszynie.