Najlepszy dzielnicowy w garnizonie śląskim - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

Najlepszy dzielnicowy w garnizonie śląskim

Data publikacji 19.09.2014

Znamy już wyniki wojewódzkiego etapu VI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów “Dzielnicowy Roku 2014". Najlepszym dzielnicowym w województwie został policjant z komendy w Piekarach Śląskich. Natomiast st. asp. Krzysztof Krzempek reprezentujący cieszyński garnizon zajął wysokie 4 miejsce.

Podczas dwudniowego konkursu odbywającego się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach rywalizowało ze sobą 64 policjantów ze wszystkich komend powiatowych i miejskich śląskiego garnizonu. Każda z jednostek wystawiła do zawodów po dwóch najlepszych dzielnicowych. Po wczorajszych konkurencjach, dzisiaj dzielnicowi rozwiązywali test z zakresu wiedzy policyjnej. Zwycięzcą wojewódzkiego etapu na “Dzielnicowego Roku 2014” został asp. Tomasz Pleban z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Ślaskich. Drugie miejsce na podium zajął policjant z z Chorzowa, na trzeciej pozycji uplasował się również policjant z komendy w Piekarach Ślaskich.
W konkursie czwartą lokatę zajął dzielnicowy z cieszyńskiej komendy st.asp. Krzysztof Krzempek. Drugi z policjantów reprezentujących cieszyński garnizon asp. Krzysztof Gołombek z wiślańskiego komisariatu zajął 20 miejsce.

Dwóch najlepszych dzielnicowych będzie reprezentowało nasze województwo podczas ogólnopolskich zawodów, które zostaną rozegrane w dniach 13-15 października w Szkole Policji w Katowicach.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!