64 Rajd Wisły – utrudnienia w ruchu drogowym - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

64 Rajd Wisły – utrudnienia w ruchu drogowym

Data publikacji 14.09.2018

W związku z organizacją 64 Rajdu Wisły, który rozpoczyna się piątek i będzie trwał do soboty (14-15 września br.), nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zwracamy się z apelem o takie zaplanowanie przyjazdów, aby uniknąć "kolizji" z imprezą. Jednocześnie prosimy o rozsądne i bezpieczne kibicowanie oraz respektowanie poleceń osób czuwających nad bezpieczeństwem imprezy.

W związku z organizacją 64 Rajdu Wisły, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Szczegółowe informacje dotyczące odcinków specjalnych znajdą Państwo w załączonych plikach oraz na stronie internetowej Rajdu.

Jednocześnie apelujemy o zdrowy rozsądek i bezpieczne oglądanie zmagań kierowców. Pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez taśmę ostrzegawczą po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego literą „C”. Pod żadnym pozorem nie wolno wjeżdżać samochodem na trasę odcinka specjalnego po jego zamknięciu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na dzieci i zwierzęta domowe. Prosimy respektować polecenia osób czuwających nad bezpieczeństwem imprezy.