Mężczyzna podejrzewany o kradzież- zdjęcia - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Wiadomości

Mężczyzna podejrzewany o kradzież- zdjęcia

Data publikacji 10.10.2018

Kryminalni z cieszyńskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w markecie przy ul. Zofii Kossak w Cieszynie. Kamery sklepowe zarejestrowały mężczyznę podejrzewanego o kradzież sprzętu AGD wartości 799 złotych.

Przestępstwo miało miejsce w dniu 3 sierpnia w markecie przy ul. Zofii Kossak w Cieszynie.  Mężczyzna, który dokonał kradzieży to osoba w wieku ok.20-30 lat, szczupły, o wysportowanej sylwetce ciała, ubrana w koszulkę z krótkim rękawkiem w kolorze „moro”, krótkie ciemne spodenki oraz białe sportowe obuwie. W dniu kradzieży wszedł do sklepu, po czym zabrał z robot kuchenny wart 799 zł i wyszedł ze sklepu omijając kasy. Na głowie miał założoną czapkę z daszkiem w kolorze zielono- białym.

Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęcia lub świadków kradzieży śledczy proszą o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 200, (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.