Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

EliminacjeTurnieju BRD w powiecie cieszyńskim

Na terenie powiatu cieszyńskiego od ponad dwóch tygodni trwają eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Kolejny sprawdzian wiedzy i umiejętności odbył się tym razem w gminie Chybie. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali policjanci wydziału ruchu drogowego

Policjanci przeprowadzili kolejne eliminacje 37 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zmagania uczestników poszczególnych konkurencji odbyły się w Chybiu. Do konkursu stawiły się trzy drużyny ze szkół podstawowych i dwie reprezentująca gimnazjum. Wszystkie konkurencje przeprowadzono po czujnym okiem dwóch sędziów - aspirantów z drogówki - Roberta Wajdy i Tomasza Szczypki, a także opiekunów drużyn.
 

Poniżej zamieszczamy aktualne zestawienie drużyn (szczegółowe wyniki znajdują się w załączniku) po przeprowadzeniu eliminacji w gminach Goleszów, Strumień, Cieszyn, Brenna, Zebrzydowice, Hażlach, Skoczów, Istebna i Chybie:

 

Szkoły Podstawowe:

1. Drogomyśl
2. Kończyce Wielkie
3. Skoczów Nr 3
4. SP Nr 1 Brenna Leśnica
5. Zamarski
6. Zaborze

 

Gimnazjum:

1. Kończyce Wielkie
2. Zebrzydowice
3. Drogomyśl
4. Skoczów Nr 1
5. Brenna
6. Cieszyn Nr 3

 

Do finału powiatowego awansuje tylko 6 szkół podstawowych i 6 gimnazjum po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu, które zgłosiły drużyny do turnieju.

Ładowanie odtwarzacza...