Koło Policyjne Emerytów i Rencistów Nr 28

Zaproszenie na turniej tenisa ziemnego

Zarząd Regionu IPA Cieszyn 1 wspólnie z Policyjnym Kołem Emerytów i Rencistów nr 28 zaprasza do udziału swoich członków wraz z rodzinami, a także sympatyków, policjantów KPP Cieszyn oraz członków IPA Cieszyn 2 , koła emerytów nr 26 do udziału w turnieju o Puchar Zarządu IPA i Koła nr 28 w tenisie ziemnym.

Zarząd Regionu IPA Cieszyn 1 wspólnie z Policyjnym Kołem Emerytów i Rencistów nr 28  zaprasza do udziału swoich członków wraz z rodzinami, a także sympatyków, policjantów KPP Cieszyn oraz członków IPA Cieszyn 2 , koła  emerytów nr 26 do udziału w turnieju o Puchar Zarządu IPA i Koła nr 28 w tenisie ziemnym.

Turniej organizowany będzie w dniu 12 maja ( sobota) na kortach o nawierzchni twardej sztucznej na osiedlu „ Banotówka „ w Cieszynie. Zawody rozpoczynają się o godzinie 08.00 i w zależności od ilości zgłoszeń do finału ( kort zarezerwowany do 18.00). Turniej odbywa się w systemie pucharowym po rozlosowaniu par. Koszt uczestnictwa to wpisowe- tylko 10 zł  ( ciepły poczęstunek , zimne napoje ,kawa, herbata , ciasto ). W przypadku dużej ilości zgłoszeń  rozgrywki odbędą się w dwóch grupach wiekowych  - do 45 lat i powyżej 45 lat. Zapraszamy Panie , które rozegrają swój turniej w kategorii OPEN.  Korty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw dla dzieci i zewnętrznej siłowni. Poczęstunek  i „ gościna „ w restauracji  HORYZONT ( 200 m od kortu ). Zawody odbędą się na podstawie załączonego regulaminu. Sędziś zawodów  będzie Jan  MACHAŁA.

ZAPISY   i wpisowe   do 30 kwietnia   u   Janusza KOŁDER tel. 604220291      

             

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!  -  Janusz Kołder,  Bogusław Gruszczyk.

Pliki do pobrania