Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Pożar mieszkania w Cieszynie. Nie żyje 34-letni mężczyzna

  Policjanci z Cieszyna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego pożaru, do którego doszło dziś rano w jednym z domów przy ulicy Staffa. W pożarze mieszkania zginął 34-letni mężczyzna.

 2. Napadli, bo nie spodobała im się koszulka

  Policjanci ze Strumienia zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój w Mnichu. Sprawcy na ulicy napadli na przechodnia i zabrali mu koszulkę jednego z klubów piłkarskich. Teraz wszyscy najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 3. Policjant po służbie ugasił pożar

  Aspirant Tomasz Pszczółka, na co dzień zajmujący się profilaktyką prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie, zauważył po służbie ogień na balkonie swojej sąsiadki. Natychmiast zareagował. Szybko ugasił pożar gaśnicą samochodową. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 4. Tragiczny finał poszukiwań zaginionej mieszkanki Cieszyna

  Tragicznie zakończyły się poszukiwania 77-letniej mieszkanki Cieszyna. Wieczorem jej zwłoki znaleziono w rzece nieopodal Alei Łyska. Przyczynę śmierci wyjaśni zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.

 5. Nowi mundurowi w szeregach Policji

  Wczoraj w Szkole Policji w Katowicach rozpoczęło się szkolenie zawodowe podstawowe policjantów. W szkoleniu uczestniczy 99 policjantów z jednostek organizacyjnych Policji podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Sześciu z nich po odbyciu szkolenia trafi do jednostek Policji garnizonu cieszyńskiego.

 6. Tragiczny wypadek w Drogomyślu.

  Wczoraj około godziny trzynastej w Drogomyślu na ulicy Wiślańskiej (droga krajowa nr 81) w rejonie stacji paliw Orlen doszło do tragicznego wypadku drogowego..................

 7. Seryjny złodziej paliwa zatrzymany

  Cieszyńscy policjanci zatrzymali 37-letniego obywatela Czech, który kradł paliwo na stacjach benzynowych w kilku powiatach województwa śląskiego. Mieszkaniec Pragi dopuścił się 35 takich kradzieży. W ciągu 7 miesięcy ukradł łącznie ponad 1500 litrów benzyny i oleju napędowego na kwotę prawie 7 tys. zł. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

 8. Uczniowie technikum w cieszyńskiej komendzie

  Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie odbyło się spotkanie z uczniami II klasy Technikum Logistycznego. Podczas wizyty drugoklasiści zapoznali się z charakterem pracy funkcjonariuszy z poszczególnych wydziałów oraz zobaczyli policyjny sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie.

 9. Nadinspektor dr Jarosław Szymczyk nowym Komendantem Głównym Policji

  Premier Beata Szydło powołała na stanowisko Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka – dotychczasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Nowy szef Polskiej Policji kierował śląskim garnizonem ponad rok. Służy w Policji od 26 lat. Nowemu Komendantowi nominację wręczył dziś Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak.

 10. Zaproszenie na Powiatowy Turniej BRD

  Policjanci cieszyńskiej drogówki organizują powiatowe eliminacje 39 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 2 kwietnia w Ustroniu. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów redakcji!