Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Zaginął 20-letni mieszkaniec Wilamowic

  Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Boruń. 20-letni mieszkaniec Wilamowic ostatni raz był widziany 11 marca 2017 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

 2. Wypadek na DK81 w Ochabach Małych

  Przez dwie godziny była zablokowana droga DK 81 w kierunku Wisły po wypadku, do którego doszło dziś rano w Ochabach Małych. Dwie osoby zostały trafiły do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z cieszyńskiej drogówki.

 3. Międzynarodowe ćwiczenia "Fenix"

  "To chyba najbezpieczniejsze miejsce w Polsce". Tak w czwartkowy poranek o swojej miejscowości mówili mieszkańcy Marklowic Górnych. To wszystko za sprawą kilkudziesięciu radiowozów i innych specjalistycznych pojazdów oraz kilkuset policjantów, którzy przyjechali tam, aby wziąć udział w międzynarodowych ćwiczeniach pod kryptonimem "Fenix".

 4. Wypadek na S52 w Cieszynie. Jedna osoba nie żyje

  Dziś nad ranem w Cieszynie na drodze ekspresowej przed granicą z Czechami doszło do wypadku drogowego. Cztery osoby podróżujące osobowym volvo trafiły do szpitala, po tym jak ich samochód wpadł w poślizg i uderzył w barierki energochłonne. Jeden z pasażerów samochodu niestety zmarł w szpitalu. Kierująca samochodem była pod wpływem alkoholu.

 5. Zatrzymani włamacze.

  Wiślańscy stróże prawa ustalili a następnie zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem do budynku w Wiśle. Złodzieje przedostali na teren budowy i zdemontowali miedziane rury centralnego ogrzewania. Zostawili jednak po sobie sporo śladów, dzięki czemu nie unikną kary. Grozi im do 10 lat więzienia.

 6. Podsumowanie minionego weekendu

  Od piątku do niedzieli policjanci w garnizonie cieszyńskim zatrzymali 12 sprawców przestępstw oraz 8 poszukiwanych osób ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 150 interwencji. Na drogach powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych i dziewięciu kolizji.

 7. Zakończyły się eliminacje Turnieju BRD

  Policjanci z cieszyńskiej drogówki zakończyli eliminacje do 40 edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Zmagania uczestników turnieju odbyły się w dwunastu gminach powiatu cieszyńskiego. W zawodach wzięło udział łącznie 186 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum. Ostatecznie wyłoniono drużyny, które awansowały do finału powiatowego.

 8. Nowi zastępcy komendantów w czterech komisariatach

  Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł. insp. Jacek Bąk oraz jego Pierwszy Zastępca podinsp. Rafał Machaczka uroczyście wprowadzili na stanowiska nowych zastępców komendantów komisariatów. Czterem mundurowym z cieszyńskiego garnizonu powierzono obowiązki na stanowiskach kierowniczych.

 9. Zatrzymany za włamanie

  Do 10 lat więzienia grozi 24-letniemu mężczyźnie, który włamał się do budynku w Wiśle Malince. Jego łupem padły… lornetka i frytkownica. Mieszkaniec Rybnika został zatrzymany przez policjantów z wiślańskiego komisariatu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 10. Najlepszy dzielnicowy powiatu cieszyńskiego

  Starszy aspirant Krzysztof Gołombek z Komisariatu Policji w Wiśle, to najlepszy dzielnicowy w powiecie cieszyńskim. Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu z rąk Starosty Powiatu Cieszyńskiego odebrał nagrodę i gratulacje.