Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany nastolatek za zabójstwo 85-letniej kobiety

  Policjanci wydziału kryminalnego z Cieszyna i Strumienia zatrzymali 16-latka, podejrzewanego o zabójstwo 85-letniej kobiety. Nastolatek został umieszczony w schronisku dla nieletnich. Teraz sąd zdecyduje, czy za to przestępstwo będzie odpowiadał jak dorosły.

 2. Wprowadzenie nowego Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie

  Dzisiaj w cieszyńskiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie mł. insp. Jacka Bąka. Wprowadzenia dokonał Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Piotr Kucia w obecności władz samorządowych, zaproszonych gości, policjantów i pracowników cywilnych cieszyńskiego garnizonu.

 3. Policjant z Cieszyna na szkoleniu CEPOL w Grecji

  Na początku maja w Grecji odbyło się kilkudniowe szkolenie na temat wykorzystania narzędzi szkoleniowych oferowanych za pośrednictwem seminariów internetowych - webinars "Training of Webinar Educator". Stronę polską reprezentował policjant z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

 4. Tymczasowy areszt za przemyt narkotyków

  Policjanci z Ustronia i funkcjonariusze Służby Celnej zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który w swoim samochodzie przewoził narkotyki. Podczas przeszukania jego auta znaleziono 500 działek dilerskich marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu.

 5. Mundurowi dzieciom. Zaproszenie

  Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Zebrzydowicach zapraszają na festyn "Mundurowi dzieciom". Impreza odbędzie się w sobotę 30 maja na Placu Zamkowym w Kończycach Małych.

 6. Areszt za zabójstwo brata

  Policjanci z Wisły zatrzymali 19-letniego mieszkańca Istebnej, podejrzanego o zabójstwo swojego o trzy lata starszego brata. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

 7. Uroczyste pożegnanie komendanta

  Dzisiaj w cieszyńskiej komendzie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami żegnał się Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie insp. Krzysztof Chrobak. Słuzbę na tym stanowisku pełnił od lutego 2013 r.

 8. Zakończone śledztwo w sprawie serii napadów

  Policjanci z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy zakończyli trwające pół roku śledztwo w sprawie serii napadów na placówki handlowe w Skoczowie i okolicach. Zebrany przez policjantów i prokuratorów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów przebywającemu w areszcie 35-latkowi z Górek Wielkich.

 9. Sznupek rozdał 300 odblasków

  Blisko 300 osób wzięło udział Młodzieżowym Rajdzie Turystycznym "Szlakami Gminy Goleszów". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich uczestników rajdu. Jedną z nich była wizyta maskotki śląskiej policji "Sznupka", który rozdawał odblaski.

 10. Skonstruował i zdetonował ładunek wybuchowy

  Policjanci z Cieszyna zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który skonstruował ładunek wybuchowy i zdetonował go w skrzynce na listy. Mieszkaniec Górek Wielkich posiadał także pistolet i przerobioną amunicję. W wybuchu, który spowodował nikt nie odniósł obrażeń. Straty zostały oszacowane na kilkaset złotych. Zgodnie z decyzją sądu sprawca najbliższe miesiące spędzi w areszcie.