Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek - kierujący quadem nie żyje

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek w Dzięgielowie. Kierujący quadem młody mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w słup. W wyniku obrażeń zmarł w szpitalu.

 2. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionej

  Policjanci poszukują zaginioną Wiktoria Czaplak. 16-letnia mieszkanka Cieszyna ostatni raz była widziana 03 października 2015 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

 3. Doprowadził do wypadku, był pod wpływem alkoholu

  Do poważnego wypadku doszło w niedzielę w Koniakowie. Kierowca Opla doprowadził do zderzenia z motocyklem. Prowadził swój samochód pod wpływem alkoholu.

 4. Medal dla czeskiego Komendanta

  Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Medal za Zasługi dla Policji otrzymał komendant Policji w czeskim Cieszynie. Była to wyjątkowa okazja do spotkania i zacieśnienia współpracy.

 5. Policjanci odnaleźli 17-latka

  Przez kilkadziesiąt minut cieszyńscy policjanci poszukiwali w sobotnią noc 17-latka. Wyszedł z domu po południu ale kontakt się z nim urwał. Znaleziono go nad Olzą.

 6. Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

  Pomimo częstych akcji ukierunkowanych na eliminację nietrzeźwych kierujących z naszych dróg, policjanci wciąż zatrzymują kolejnych. Wczoraj na drogach naszego powiatu zatrzymano pięciu kierowców, którzy prowadzili na "podwójnym gazie". Policja apeluje o rozsądek.

 7. Zaginął Józef Czepczor

  Policjanci poszukują zaginionego Józefa Czepczor. 49-letni mieszkaniec Jaworzynki ostatni raz był widziany 14 września 2015 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

 8. Policjanci o "dopalaczach"

  Czy dopalacze są bezpieczną i legalną alternatywą dla narkotyków? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć Policjanci na spotkaniach z gimnazjalistami szkół w Ustroniu. W dobie powszechności tych środków, Policja chce trafić do najbardziej narażonych na to zjawisko.

 9. Podsumowanie akcji "Alkohol i Narkotyki"

  Wczoraj, w godzinach od 6.00 do 24.00, śląscy policjanci przeprowadzili działania "Alkohol i Narkotyki". W akcji wzięła udział także drogówka z Komendy Policji w Cieszynie. Skontrolowano prawie 850 kierowców.

 10. Najlepszy dzielnicowy powiatu cieszyńskiego

  Starszy aspirant Krzysztof Krzempek z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, to najlepszy dzielnicowy w powiecie cieszyńskim. Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu z rąk Starosty Cieszyńskiego odebrał nagrodę i gratulacje. To już kolejne wyróżnienie przyznane temu dzielnicowemu.