Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Infolinia dla turystów zagranicznych
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Sierżant Sebastian Marko mistrzem judo

  Policjant z ogniwa patrolowo-interwencyjnego cieszyńskiej komendy sierż. Sebastian Marko wywalczył I miejsce na Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Judo. Funkcjonariusz powtórzył sukces z ubiegłego roku i obronił tytuł mistrza w swojej kategorii wagowej. Policyjny turniej odbył się w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.

 2. Zmarł podinsp. Paweł Michalak - Wykładowca Szkoły Policji w Katowicach i Prezes Śląskiej Grupy IPA

  Policjanci z garnizonu cieszyńskiego składają najszczersze wyrazy ubolewania dla rodziny i najbliższych Pawła Michalaka, który wczoraj odszedł od nas na wieczny odpoczynek...

 3. Policjant po służbie ugasił pożar

  Aspirant Tomasz Pszczółka, na co dzień zajmujący się profilaktyką prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie, zauważył po służbie ogień na balkonie swojej sąsiadki. Natychmiast zareagował. Szybko ugasił pożar gaśnicą samochodową. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 4. Bezpieczne Wakacje 2016 czas zacząć

  Policjant wraz z uczniami gimnazjum w Drogomyślu przygotowali pogadankę na temat bezpiecznych wakacji dla uczniów szkoły podstawowej

 5. Medale i odznaczenia dla policjantów oraz pracowników cywilnych

  Z okazji Święta Niepodległości i Dnia Korpusu Służby Cywilnej policjanci i pracownicy cywilni garnizonu cieszyńskiego zostali odznaczeni medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP oraz Ministra Spraw Wewnętrznych. Kilku pracowników cywilnych otrzymało listy gratulacyjne Śląskiego Komendanta Policji w Katowicach.

 6. Nowi mundurowi w szeregach Policji

  Wczoraj w Szkole Policji w Katowicach rozpoczęło się szkolenie zawodowe podstawowe policjantów. W szkoleniu uczestniczy 99 policjantów z jednostek organizacyjnych Policji podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Sześciu z nich po odbyciu szkolenia trafi do jednostek Policji garnizonu cieszyńskiego.

 7. Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów

  W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

 8. Śmiertelny wypadek motocyklisty

  Cieszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Kończycach Małych na drodze wojewódzkiej nr 937. W zderzeniu fiata z yamahą, śmierć poniósł 27-letni motocyklista.

 9. Zaczepiał młode kobiety i małoletnie dziewczynki w Drogomyślu

  Policjanci ze Strumienia ustalili mężczyznę, który jesienią ubiegłego roku zaczepiał małoletnie dziewczynki i młode kobiety w Drogomyślu. 53-letni mieszkaniec Katowic podejrzany jest o obnażanie się przed kobietami. Zaczepiał też małoletnie dziewczynki. Katowiczanin był w przeszłości karany za przestępstwa seksualne.

 10. Zaproszenie na Powiatowy Turniej BRD

  Policjanci cieszyńskiej drogówki organizują powiatowe eliminacje 39 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 2 kwietnia w Ustroniu. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów redakcji!