Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
Infolinia dla turystów zagranicznych
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Policyjne debaty społeczne 2016

  Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie wraz z Partnerami społecznymi serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego na dwie debaty społeczne. "Bezpieczny Cieszyn - Bezpieczny Senior" - 28.09.2016r. oraz "Bezpieczny Skoczów - Bezpieczny Senior" - 29.09.2016r.

 2. Tymczasowy areszt za przemyt narkotyków

  Policjanci z cieszyńskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców Gliwic, którzy w samochodzie przewozili narkotyki. Podczas przeszukania ich pojazdu mundurowi znaleźli blisko 900 gramów marihuany. Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

 3. Policyjne szkolenie antyterrorystyczne dla pracowników oświaty

  Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie w roku 2016 realizuje bezpłatne szkolenie dla dyrektorów oraz pracowników placówek oświatowych dotyczących "Zasad postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia o charakterze terrorystycznym - aktywny strzelec”.

 4. Policyjna profilaktyka na ogólnopolskim zlocie caravaningu

  Na terenie kampingu w Ochabach policjant z cieszyńskiej komendy policji zorganizował akcję profilaktyczną dla uczestników caravaningu. Z okazji 45-lecia Klubu Motorowego Górników "Jarząbek" mundurowy przeprowadził prelekcję nt. cyberprzemocy i cyberzagrożeń w sieci internetowej. Uczestnicy zlotu przyjechali na zlot z wielu zakątków Polski.

 5. Ukradli kurtki i usiłowali je sprzedać w sieci

  Wiślańscy policjanci wraz z funkcjonariuszami straży miejskiej zatrzymali trzech mieszkańców Będzina, którzy dopuścili się kradzieży w centrum Wisły. Złodzieje ukradli ze sklepu sześć kurtek o łącznej wartości blisko 2000 złotych. Za kradzież zatrzymanym grozi teraz do 5 lat więzienia.

 6. Tragiczny wypadek w Drogomyślu.

  Wczoraj około godziny trzynastej w Drogomyślu na ulicy Wiślańskiej (droga krajowa nr 81) w rejonie stacji paliw Orlen doszło do tragicznego wypadku drogowego..................

 7. Plantacja konopi na strychu

  Skoczowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na strychu domu w Brennej uprawiali konopie indyjskie. Mundurowi zabezpieczyli 15 krzewów tej narkotycznej rośliny. 63-letni mieszkaniec Brennej i 51-latek z Ostrawy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.

 8. Policyjny Sznupek kibicuje Polsce

  Policyjny Sznupek wraz z policjantem odwiedził uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Skoczowie na ul. Morcinka. Razem na pięknym boisku kibicowali naszej Biało Czerwonej drużynie. Spotkanie było okazją do przybliżenia zasad "fair play" w życiu codziennym.

 9. Motocykle w policyjnej służbie

  Szybkie i zwrotne policyjne motocykle nieraz sprawdzają się lepiej niż radiowozy. Mogą być używane wszędzie tam, gdzie panuje duży ruch, oraz tam, gdzie samochód nie jest w stanie dojechać. Cieszyńska drogówka posiada na swoim wyposażeniu dwa policyjne motocykle yamaha.

 10. Policjant z wizytą u pierwszo drugo i trzecio klasistów

  Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie w ramach trwających ogólnopolskich działań „Bezpieczna droga do szkoły" spotkał się z najmłodszymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie. Podczas zajęć mundurowy uczył najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz w życiu codziennym.