Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w Drogomyślu.

  Wczoraj około godziny trzynastej w Drogomyślu na ulicy Wiślańskiej (droga krajowa nr 81) w rejonie stacji paliw Orlen doszło do tragicznego wypadku drogowego..................

 2. Najpierw służba, potem pasja

  Policjant z katowickiej komendy wojewódzkiej będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę. Stróż prawa podróżował swoim motocyklem wzdłuż Zalewu Goczałkowickiego, gdy zauważył opla astrę jadącego „wężykiem”. To wzbudziło jego podejrzenia. Policjant bez namysłu ruszył za kierowcą i ujął go, gdy ten zaparkował auto pod sklepem. Okazało się, że 38-latek prowadził mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

 3. Policjant po służbie ugasił pożar

  Aspirant Tomasz Pszczółka, na co dzień zajmujący się profilaktyką prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie, zauważył po służbie ogień na balkonie swojej sąsiadki. Natychmiast zareagował. Szybko ugasił pożar gaśnicą samochodową. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 4. Alarm bombowy w Cieszynie

  Funkcjonariusze Policji kilka minut przed godziną 11. otrzymali wiadomość o podłożonych ładunkach wybuchowych w kilku cieszyńskich budynkach.

 5. Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów

  W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

 6. Nowi mundurowi w szeregach Policji

  Wczoraj w Szkole Policji w Katowicach rozpoczęło się szkolenie zawodowe podstawowe policjantów. W szkoleniu uczestniczy 99 policjantów z jednostek organizacyjnych Policji podległych Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Sześciu z nich po odbyciu szkolenia trafi do jednostek Policji garnizonu cieszyńskiego.

 7. Policyjny turniej piłki nożnej "FAIR PLAY"

  W dniu 18 czerwca 2016 roku na obiektach klubu sportowego w BRZEZÓWCE, Zarząd Regionu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji w Cieszynie wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie zorganizował turniej w piłce nożnej z okazji święta policji „O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie„ oraz o „ Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Zebrzydowicach„ oraz o „Puchar Zarządu IPA Cieszyn 1„

 8. Zaproszenie na Powiatowy Turniej BRD

  Policjanci cieszyńskiej drogówki organizują powiatowe eliminacje 39 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 2 kwietnia w Ustroniu. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów redakcji!

 9. Medale i odznaczenia dla policjantów oraz pracowników cywilnych

  Z okazji Święta Niepodległości i Dnia Korpusu Służby Cywilnej policjanci i pracownicy cywilni garnizonu cieszyńskiego zostali odznaczeni medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP oraz Ministra Spraw Wewnętrznych. Kilku pracowników cywilnych otrzymało listy gratulacyjne Śląskiego Komendanta Policji w Katowicach.

 10. Turniej BRD w gminie Zebrzydowice

  Cztery drużyny wzięły udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, rozgrywanych tym razem w gminie Zebrzydowice. Uczestnicy eliminacji rozwiązywali testy oraz wykonali zadanie praktyczne - jazdę rowerem po torze sprawnościowym. Wszystkie konkurencje przeprowadzono pod czujnym okiem policjantów drogówki.