Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie

Aktualności

Polecamy

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów
sexturystyka
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą
Drogówka Facebook
Nie reagujesz
KOŁO NR 26

Najczęściej czytane

 1. Tir wjechał w barierki. Kierowca nie żyje

  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło dziś w Cieszynie na ulicy Katowickiej. Nie żyje kierowca tira - 49 letni obywatel Słowacji, który zjechał z drogi i uderzył w barierki energochłonne. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy.

 2. Chciał umówić się z 14-latką

  Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o pedofilię. Mieszkaniec Kowali próbował umówić się z 14-letnią dziewczyną na Rynku w Skoczowie. Mężczyzna nie wiedział, że za 14-latkę z którą korespondował podszył się internauta, który o wszystkim powiadomił policjantów. 26-latek dziś został już przesłuchany i usłyszał zarzuty.

 3. Zatrzymani za czynną napaść oraz wymuszenie zwrotu długu

  Policjanci ze strumieńskiego komisariatu zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu pszczyńskiego. 19-latek chciał wyegzekwować zwrot zadłużenia. Natomiast 33-latek podczas interwencji próbował uderzyć policjanta. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im nawet do 10 lat więzienia.

 4. Pijany kierowca staranował zaparkowane samochody i uciekł. Zatrzymał się na drzewie

  Ponad 2,5 promila alkoholu wykazało badanie kierowcy kia rio, który staranował trzy samochody zaparkowane na ul. Sikorskiego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Kilka minut później w Puńcowie zatrzymał się na drzewie. 41-latek został zatrzymany przez policjantów z cieszyńskiej komendy. Za jazdę „na podwójnym gazie” grożą mu 2 lata więzienia. Z własnej kieszeni będzie też musiał pokryć spowodowane szkody.

 5. Wyjaśniamy okoliczności śmierci 13-latka

  Policjanci z Cieszyna wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 13-latka. Chłopca leżącego na chodniku jednego z deptaków w Wiśle odnaleźli spacerujący turyści. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji dziecka nie dało się uratować. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

 6. Kamery nagrały jak okradł pracodawcę

  Cieszyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który wraz ze wspólnikiem okradł swojego pracodawcę. Rabusie włamali się do pomieszczeń biurowych jednego z salonów gier w Cieszynie i ukradli pieniądze z kasetki. Złodzieje wpadli dzięki nagraniom kamer monitoringu. Nieuczciwemu pracownikowi i jego koledze za przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

 7. Bezpieczne ferie z Policją i Sanepidem

  Policjanci z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej prowadzą wspólne działania na temat bezpieczeństwa dzieci podczas ferii zimowych. W tym celu spotkali się z młodzieżą wypoczywającą w górskich ośrodkach wypoczynkowych.

 8. Odwołane poszukiwania mieszkańca Gdańska

  Cieszyńscy policjanci odwołali poszukiwania zaginionego 57-letniego mieszkańca Gdańska. Dziś kilkanaście minut po godz. 11.00 mężczyzna został odnaleziony.

 9. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego

  Dziś rano doszło do wypadku na jednym ze stoków narciarskich w Wiśle. Dwaj mężczyźni spadli z wyciągu krzesełkowego. Ciężko ranne osoby zostały przetransportowane śmigłowcami do szpitali w Bielsku-Białej i Sosnowcu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z wiślańskiego komisariatu.

 10. Zabezpieczyli trzy sztuki nielegalnej broni i narkotyki

  W weekend policjanci zatrzymali dwie osoby które nielegalnie posiadały broń gazową. W sobotę policjanci zatrzymali 27-latka z Dąbrowy Górniczej, który w Cieszynie miał dwie sztuki broni i amunicję, a w plecaku ponad 120 gramów marihuany. Kolejną broń gazową zabezpieczyli policjanci podczas interwencji w Kaczycach. Pijani sprawcy trafili do policyjnego aresztu.